SAD W GRODZISKU MAZOWIECKIM

Powrót na moją stronkę

Temat: jak długo
...chwili zdarzenia a więc sprawę skierowano do sądu.Jak długo jeszcze może potrwac to postępowanie aż do momentu jak wezme odszkodowanie za uszkodzenia auta i jakie teraz mogą być procedury i decyzje sądu? PS:żeby było śmieszniej to powiem że sprawca miał rejestracje z województwa warmińsko mazowieckiego ja mieszkam w radomiu wypadek zdarzył się w Warszawie,a teraz decyzja która przyszła z komendy z Warszawy mówi że sprawę moją rozpatrzy sąd w Grodzisku Mazowieckim(sic.) Z góry dzięki za jakieś wpisy.
Źródło: forumprawne.org/showthread.php?t=85660Temat: Grupa nadarzyńsko - grodziska
Odpis księgi wieczystej dają od ręki. W sądzie w Grodzisku Mazowieckim dostałem informację, że jeżeli księga prowadzona jest elektronicznie, to sprawy z nią związane można załatwić w każdym sądzie, który ma dostęp do rejestru elektronicznego. Nie praktykowałem, to nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale gdyby tak rzeczywiście było, wystarczy znaleźć sąd bez kolejek (np. Grodzisk).
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=14159


Copyright (c) 2009 Powrót na moją stronkę | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.